Design for you
Dnes je: 23:07

Bytové projekty ProCeram DataSafe

Vítáme Vás v sekci  ProCeram DataSafe. Tato aplikace je určena zákazníkům, kteří realizují klientskou změnu v naší prodejně. V  ProCeram DataSafe má každý ze zákazníků svou datovou schránku, do které mu  budou zasílána veškerá data týkající se jeho projektu, jako jsou cenové kalkulace, vizualizace, technické zprávy, návrhy smluv apod. Každý zákazník bude mít přístup do své schránky po vyplnění jména a hesla. Všechna data odeslaná do schránky zde budou archivována a díky tomu i Vám kdykoliv k dispozici. Věříme, že Vám tato aplikace zpříjemní komunikaci s našimi odbornými prodejci. Navíc budete mít všechna data on-line přístupná na jednom místě. Závěrečné vizualizace, specifikace a rozpočty budou pro Vás kontrolním podkladem při přebírání hotového bytu.

ProCeram - DataBox

Správu aplikace DataSafe zajišťuje sekretariát společnosti. Při zjištění nedostatků kontaktujte prosím pavlina.chaloupkova@proceram.cz nebo renata.baslova@proceram.cz.

Novinky z ProCeramu

Firma ProCeram se snaží svým zákazníkům nabídnout maximální množství kvalitních výrobků, u nichž je vyvážený poměr kvality a ceny a zároveň poskytuje kompletní servis spolu s prezentací za pomoci nejmodernějších technologií. Výkladní skříní naší firmy jsou webové stránky, na které Vás srdečně zveme.

Copyright © 2011 ProCeram, a.s.
Copyright © 2011 ProCeram, a.s.
powered by
Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS